Блок безперебійного живлення GV-009-UPS-A-1203-5A
Артикул: 5a23896
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) GV-009-UPS-A-1203-5A складається з імпульсного блока живлення, який перетворює вхідну напругу 100-240 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 13,8 V ±5% і акумуляторної батареї (не входить до комплекту) зовнішнього типу 12 V ємністю 7,9 Ah.
Де застосовуються джерела безперебійного живлення GreenVison?
  • Системи відеоспостереження
  • Електричні замки та домофони
  • Охоронні системи та сигналізація
  • Контроль доступу
  • Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Блок живлення та акумулятор укладено у металевий корпус із замком для відчинення дверей.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 5 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.