Блок живлення Full Energy BGPL-12V15W
Артикул: 3a298255
Категорія:
242,00
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Блок живлення імпульсний. Потужність 15 Вт. Вихід: 12 В / 1.25 А, клема. Вхід: AC 100–240 В, клема. Матеріал: пластик. Розміри: 39 х 100 х 25 мм