Блок живлення KRF-1201PS Kraft 12V/1A
Артикул: 4a43-00002
Категорія:
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В – 40 см, 220 В – 30 см; розміри 75 / 50 / 25 мм
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1201PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А.
Ключові властивості
  • Імпульсний стабілізований блок живлення.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В.
  • Вихідний струм 1 А.
  • Захист від короткого замикання, перевантаження.
  • Світлова індикація.
  • Пластиковий корпус.
  • Довжина шнура 12 В – 40 см, 220 В – 30 см.