Блок живлення KRF-1206M Kraft 12V/6A
Артикул: 4a43-00025
Категорія:
Імпульсний блок живлення на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 6 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий корпус; розміри 160 / 100 / 43 мм
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1206M, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 6 А. Металевий корпус.
Застосування
Ключові властивості
  • Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 6 А.