Dahua DH-CS4010-8GT-110 PoE Комутатор 8 портів керований
Артикул: 2a111570
Категорія:
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
  • Downlink порти: 8x RJ45 (10/100/1000M) с поддержкою PoE;
  • Uplink порти: 2x RJ45 (10/100/1000M);
  • Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE; IEEE802.3bt / бюджет 110 Вт;
  • Живлення: 54 VDC, 2.2 A;
  • Робоча температура: -10º – + 55ºC;
  • 190x106x30 мм