Must PV18-3224 VPM II гібридний однофазний чиста синусоїда Інвертор
Артикул: 2a119422
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Вихідна потужність при 3200ВA/3200Вт;
● Максимальний струм зарядки 120 А;
● Діапазон вхідної напруги сонячних панелей 30–128 В;
● Потужність сонячних панелей до 1600Вт;
● Вихід 230 В змінного струму;
● Напруга батареї 24В;
● Діапазон робочих температур від 0 до +50 ° С;
● 254 x 367 x 103 мм;