Ritar R-LFP12.8V50AH Акумуляторна батарея
Артикул: 2a115580
Категорія:
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 50 Аг;
● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 50 А;
● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
● Розміри: 198 х 166 х 169 мм;