Акумулятор LiFePO4 літій залізо фосфатний 48В 100А·год Full Energy FEG-48100-1
Артикул: 3a301439
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
Акумулятор 100А·год/48В, технологія LiFePO4 (літій залізо фосфатний), порти: CAN, RS485, RS232, розміри: 480 x 542 x 155 мм. Застосовується для встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації та як накопичувачі енергії в системах автономного електропостачання.
Характеристики
Огляд
Напруга акумулятораНомінальна напруга акумуляторної батареї
Бренд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.