Блок живлення Full Energy BGPL-12V15W
Артикул: 3a298255
Категория:
242,00
В наличии
В наличии
Опис
Блок живлення імпульсний. Потужність 15 Вт. Вихід: 12 В / 1.25 А, клема. Вхід: AC 100–240 В, клема. Матеріал: пластик. Розміри: 39 х 100 х 25 мм