Блок живлення KRF-1201PS Kraft 12V/1A
Артикул: 4a43-00002
Категория:
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В — 40 см, 220 В — 30 см; розміри 75 / 50 / 25 мм
В наличии
В наличии
Опис
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1201PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А.
Ключові властивості
  • Імпульсний стабілізований блок живлення.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В.
  • Вихідний струм 1 А.
  • Захист від короткого замикання, перевантаження.
  • Світлова індикація.
  • Пластиковий корпус.
  • Довжина шнура 12 В — 40 см, 220 В — 30 см.