Блок живлення Mustang Energy PS-1205PBS 12V/5A
Артикул: 4a43-00030
Категория:
Імпульсний блок живлення на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 110 / 77 / 35 мм
В наличии
В наличии
Опис
Блок живлення імпульсний Mustang Energy PS-1205PBS, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Ключові властивості
  • Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 5 А.