Артикул: 3a179989
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
IP-відеокамера з 1/3″ CMOS матрицею. Роздільна здатність 4mpx (2560х1440) / 25fps. Світлочутливість 0.01Lux, 0Lux з ІЧ. ІЧ підсвічування 30м. Стиснення відео Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG. Фіксований об’єктив 2.8мм. Слот для microSD до 128ГБ. Живлення DC12V/PoE, споживання 4Вт. Захист IP67. Розміри 118х96мм