Контролер зі зчитувачем карт Mifare Trinix TRR-1400MW водонепроникний
Артикул: 4a71-00070
Автономний контролер/зчитувач Mifare 13.56 MHz, водонепроникний. Одне реле NO/NC/COM (max 2 А); 2000 користувачів; імпульсний режим і режим фіксації; програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування з комплекту; час затримки 0-99 сек; вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання; живлення DC 9-24 В, споживання 40 мА; матеріал металевий сплав; ступінь захисту IР66; робоча температура від -40°C до +60°C; розміри 73 / 73 / 20 мм, вага 180 г
В наличии
В наличии
Опис
Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz) Trinix TRR-1400MW, водонепроникний, з 1 реле (макс. 2 А), на 2000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР66.
Застосування
Ключові властивості
  • Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 3-6 см.
  • Одне реле NO/NC/COM з максимальним струмом комутації 2 А. Час затримки 0-99 секунд.
  • Пам’ять пристрою – 2000 користувачів.
  • Можливість підключення кнопки виходу.
  • Живлення DC 9-24 В, споживання 40 мА.