Mean Well HDR-100-24N 24В 4.2А Блок живлення (для монтажа на DIN рейку)
Артикул: 2a109457
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
Якщо вам потрібне джерело живлення на 24 В, ви можете купити блок живлення Mean Well на DIN-рейку 100W 4.2A 24V HDR-100-24N. Універсальний пристрій забезпечує постійний захист світлодіодного обладнання від перевантаження та короткого замикання, подає стабільну напругу та гарантує однакове значення сили струму у будь-яку одиницю часу.
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.