Must PV18-3224 VPM II гібридний однофазний чиста синусоїда Інвертор
Артикул: 2a119422
В наличии
В наличии
Опис
● Вихідна потужність при 3200ВA/3200Вт;
● Максимальний струм зарядки 120 А;
● Діапазон вхідної напруги сонячних панелей 30–128 В;
● Потужність сонячних панелей до 1600Вт;
● Вихід 230 В змінного струму;
● Напруга батареї 24В;
● Діапазон робочих температур від 0 до +50 ° С;
● 254 x 367 x 103 мм;