Ritar LFP12.8V100AHG24 Акумуляторна батарея
Артикул: 2a115583
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 100 А●г;
● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 100 А;
● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
● Розміри: 210 х 168 х 260 мм;