Ruijie RG-NIS-PA240-54 AC/DC 54В 4.4А 240 Вт на DIN-рейку Блок живлення
Артикул: 2a115927
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
● Діапазон номінальної напруги 100–240 В;
● Макс. потужність 240 Вт;
● Вихідний струм: 4,4 А;
● Захист від перевантаження струмом, від перенапруги, від перегріву
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.