Вуличний гучномовець CMX CLSK-40CAEN
Артикул: 4a19-00002
Категория:
3-дюймовий. 2-смуговий вуличний гучномовець CLSK-40CAEN колонного типу, 40-20-10Вт, алюмінієвий корпус, IP66, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат, матеріал корпусу: алюміній, пластик; колір, білий; габаритні розміри, 457 /100 / 85 мм; маса, не більше 3.30 кг.
В наличии
В наличии
Опис
Вуличний гучномовець CLSK-40CAEN CMX. Акустична система з трансформатором для використання в громадських місцях. Ідеальний варіант для зовнішнього озвучування в промисловості, освітніх закладах, готелях та аеропортах. Відповідає стандартам EN54-24; Керамічний коннектор, протипожежний корпус, 95℃ вогнестійкий кабель та термозапобіжник. Вогнестійка акустична система з чотирьох 4×3”+1”двосмугових динаміків. Номінальна вихідна потужність 40Вт-20Вт на 100В. Рівень захисту IP66. Вогнестійкий кабель та спеціальна водозахисна манжета. Корпус з алюмінієвого сплаву білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою нержавіючого монтажного кронштейна.
Ключові особливості:
  • номінальна шумова потужність, 40-20 Вт;
  • номінальна вхідна напруга, 100 В;
  • чутливість (@1W/m) 92 дб;
  • клас захисту IP66;
  • EN54-24 сертифікат;
  • живлення AC 24 В ± 10%;
  • матеріал корпусу: алюміній, пластик;
  • колір, білий;
  • габаритні розміри, 457 /100 / 85 мм;