Ezviz CS-PS1300 (CN066)(FR) Портативна зарядна станція
Артикул: 2a114949
Категорія:
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Ємність 1324 Вт•год;
● Тип LFP (LiFePO₄);
● Термін служби до 3000 повних зарядів;
● Вхідна потужність АС (заряджання) 230 В, 50 Гц/макс. 1300 Вт;
● Вхід сонячної панелі (заряджання) 13–60 В / 1300 Вт макс.;
● Вихід змінного струму (×2) 210–240 В макс. 2000 Вт;
● Вихід USB-A (×3): 5 В, 2,4 А;
● Розетка USB-C (×1) 5 В━3А / 9В━3А / 15В━3А / 20В━5А (макс. 100 Вт) протокол PD;
● 434×314×271 мм;