Артикул: 4a71-00068
Категорія:
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (30мА); пластиковий водонепроникний корпус; ступінь захисту IP66; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 114 / 74 / 16 мм
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з WiFi, з можливістю працювати через мобільний застосунок Tuya Smart Trinix TRK-1202EW(WF), зі зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Пластиковий водонепроникний корпус, клас захисту IP66 підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Ключові властивості
  • Підтримується стандарт карт EM-Marine 125 кГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
  • Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
  • Одне реле з максимальним комутованим струмом 2 А для керування підключеним електрозамком.
  • Ємність пам’яті вбудованого контролера: 2000 карток/кодів.
  • Світлодіодна та звукова індикація роботи.
  • Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
  • Живлення пристрою 12 В, споживання струму 30 мА.