Ritar LFP12.8V100AH G3 з системою підігріву та bluetooth Акумуляторна батарея
Артикул: 2a117559
Категорія:
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 100 Аг;
● Максимальний струм заряду: 100 А, максимальний струм розряду: 100 А;
● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
● Bluetooth, підігрів;
● RS485, CAN;
● Розміри: 330 х 172 х 214 мм;