Акумулятор LiFePO4 (літій залізо фосфатний) 12В 100А·год Full Energy FEG-12100
Артикул: 3a301708
Категория:
Акумулятор 100А·год/12В, технологія LiFePO4 (літій залізо фосфатний), Розміри: 330х173х217мм. Застосовується для встановлення у безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації та в якості накопичувачів енергії в системах автономного електропостачання.
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
Акумуляторна LiFePO4 батарея FEG-12100 ємністю 100А·год та робочою напругою 12.8В.
Бренд: Full Energy
LiFePO4 АКУМУЛЯТОР
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEG-12100
ємність — 100А·год / 1280Вт·год
напруга — 12.8В
габаритні розміри — 330х173х217мм
вбудований екран LCD із зазначенням рівня заряду акумулятора
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Довга експлуатація: Не втрачає ємності протягом тривалого терміну служби
Продуктивність: Висока енергоємність та велика кількість циклів перезаряджання
При збиранні акумуляторних систем на 24В, 36В, 48В або інших напруг з послідовно з’єднаних 12В акумуляторів, обов’язково використовуйте балансир! Цей пристрій забезпечує рівномірний розподіл заряду між акумуляторами, що важливо для їхньої довговічності та безпеки експлуатації. З додатковою інформацією ви можете ознайомитися в документації, яка знаходиться у вкладці «Завантажити», або зверніться до наших менеджерів для отримання консультації.
Характеристики
Огляд
Напруга акумулятораНомінальна напруга акумуляторної батареї
Бренд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.