Акумулятор LiFePO4 літій залізо фосфатний 512В 100А·год Full Energy FEG-512100 (51kWh)
Артикул: 3a301304
Категория:
Багатоблочна високовольтна батарея 100А·год/512В/51кВт·год, технологія LiFePO4 (літій залізо фосфатний), порти: CAN, COM, USB, розміри: 1430 x 455 x 540 мм, вага: 495 кг. Для використання в сонячних енергосистемах, системах безперебійного живлення, а також інших застосувань, що вимагають стабільного джерела енергії.
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
Багатоблочна високовольтна LiFePO4 батарея FEG-512100 (51kWh) ємністю 100А·год / 51 кВт·год та робочою напругою 512В.
Бренд: Full Energy
Призначення
Технічні характеристики акумулятора FEG-512100 (51kWh)
Ємність: 100 А·год / 51 кВт·год
Напруга: 512В
Розміри: 1430 x 455 x 540 мм
Вага: 495 кг
Вбудований екран LCD із зазначенням рівня заряду акумулятора
Вбудований COM порт для управління та моніторингу масивом акумуляторів
Сфера застосування
LiFePO4 акумулятор
Інтелектуальне управління
Сумісність
Сумісний з більшістю автономних та гібридних інверторів
Поради щодо догляду за акумуляторами
Вимоги для систем «інвертор (безперебійник) + акумулятор»:
Свінцево-кислотні акумулятори (FEP-FEL):
Повністю заряджайте акумулятор і від’єднуйте його клеми від джерела живлення.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори (FEG):
Характеристики
Огляд
Напруга акумулятораНомінальна напруга акумуляторної батареї
Бренд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.