Блок живлення KRF-1205PB Kraft 12V/5A
Артикул: 4a43-00006
Категория:
Імпульсний блок живлення на 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 160 / 100 / 43 мм
Опис
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1205PB, 2 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Ключові властивості
  • Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 5 А.