Dahua DH-CHS4206-4ET-90 PoE Комутатор 6 портів керований
Артикул: 2a118242
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
● Downlink порти: 4x RJ45 (10/100M) з підтримкою PoE;
● Uplink порти: 2x SFP 1000M;
● Протокол PoE: IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE; IEEE 802.3bt/ бюджет 90 Вт;
● Живлення: 48–57В DC, 2–1.69A;
● Робоча температура: -30º — + 65ºC;
● 154.3 × 110.4 × 30 мм