Dahua DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE Комутатор 4 порти керований
Артикул: 2a117884
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
● Downlink порти: 4x RJ45 (10/100M) з підтримкою PoE;
● Uplink порти: 2x RJ45 (10/100/1000M);
● Протокол PoE: IEEE802.3af ; IEEE802.3at ; Hi-PoE бюджет 60 Вт;
● Живлення: 53 VDC, 1.22 A;
● Робоча температура: -10º — + 55ºC;
● 115×84×27 мм