Dahua DH-CS4010-8ET2GT-60 Комутатор 8 портів керований
Артикул: 2a118193
Категория:
В наличии
В наличии
Опис
● Downlink порти: 8x RJ45 (10/100M) за допомогою PoE;
● Uplink порти: 2x RJ45 (10/100/1000M);
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE;
бюджет 60 Вт;
● Живлення: 53 VDC, 1.22 A;
● Робоча температура: -10º — + 55ºC;
● 184.6×103.3×27 мм