Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH
Артикул: 4a41-00031
Блок безперебійного живлення імпульсний з 8 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; металевий бокс; 195 / 265 / 75 мм; замок+2 ключа
В наличии
В наличии
Опис
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205/8CH з 8 каналами навантаження, з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
  • Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
  • Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
  • Кількість каналів навантаження 8.
  • LED-індикація.
  • Металевий бокс з розмірами 195 / 265 / 75 мм.