Комплект автономного резервного електроживлення: Інвертор Full Energy HB1012 1000ВА/800Вт + АКБ Full Energy FEL-12100 12 В 100 А·год
Артикул: 3a2850281
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
Комплект: Інвертор Full Energy HB1012 1000ВА/800Вт з чистою синусоїдальною хвилею. Номінальна потужність: 800 Вт. Напруга акумулятора: 12 В постійного струму. Максимальний струм зарядки: 19 А. Вхідна напруга: ~154-264 В. Діапазон вхідних частот: 45-65 Гц. Номінальна вихідна напруга: ~220 В, 50 Гц. Форма вихідної хвилі: Чиста синусоїдальна хвиля. Час перемикання:
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.