Комплект з 5-ти світильників LED лінійних 1200мм 16Вт 6500K Faraday Electronics + Блок живлення BGL1-12V120W
Артикул: 3a2487709
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
Комплект із 5-ти світильників + блок живлення. Світильник LED лінійний для стаціонарного та резервного освітлення. Потужність лампи: 16 Вт. Світлова температура 6500K (білий холодний). Живлення: 12В. Розміри: 1200 х 50 х 50 мм. Блок живлення (перетворювач) для LED стрічки, одноканальний, вихід: 12 В/10 А, клемник; вхід: AC 176 – 264 В, клемник; потужність 120 Вт; металевий корпус. Розміри 188 x 47 x 32 мм.
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.