Merlion LFP12.8-9US 12.8В 9А•год Літієва акумуляторна батарея
Артикул: 2a115812
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 9 А●г;
● Максимальний струм заряду: 4.5А;
● Розміри: 151x65x100 мм;
● Вага: 1.34 кг
Характеристики
Огляд
Бренд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.