Ritar E-RTM1200 ELF-L LED 720W) Джерело безперебійного живлення
Артикул: 2a119414
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
● Номінальна потужність: 1200VA / 720Вт;
Кількість розеток Schuko: 3;
● Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда;
● Час перемикання: 2 ≤ 6ms;
● Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V);
● Час роботи від батареї при навантаженні 200Вт: 19 хв;
● Захист від короткого замикання;
● Захист від повного розряду батареї;
● Аварійне вимкнення (захист від перевантаження);
● Холодний старт;
● Наскрізний нуль;
● Індикатор заміни батареї: є;
● Герметична батарея: 2х 12В 7 А•год;
● Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Характеристики
Огляд
Бренд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.