Ritar LFP25.6V50AH G3 з системою підігріву та bluetooth Акумуляторна батарея
Артикул: 2a117323
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 25,6 В;
● Місткість: 50 Аг;
● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 50 А;
● Захист: Перезаряджання, перерозрядження, перегрів, перевантаження по струму, коротке замикання;
● Bluetooth, підігрів;
● Розміри: 330 х 172 х 214 мм;