Розширювач зон CMX EVAC-500RT, 6 зон, 19″
Артикул: 4a18-00008
Розширювач зон 6-зонний (12 ліній), вбудований 500 Вт підсилювач класу D, розширення до 120 зон, мікрофон пожежний 5 мВ, 600 Ом; входи ліній 1-2 385 мВ, 10 кОм; збалансований Combo XLR; входи ліній 3-6 350 мВ, 10 кОм, RCA; частотна характеристика 80-20000 Гц; THD <1% при номінальній напрузі, 1 кГц; співвідношення S/N 70 дБ; вихід динаміка 100 В AB 6-ти зонний вихід на динамік; вихід REC 200 мВ; 8 входів керування: Max 3.3 В (режим напруги) або 0 В при замкненому контакті; монтаж у стійку 19″; розміри 484 / 132 / 449 мм; вага 23 кг
В наличии
В наличии
Опис
Розширювач зон CMX EVAC-500RT, 6 зон, 19″. Розширювач зон системи оповіщення про пожежу EVAC-500RT – це один з найважливіших пристроїв в системі. Розширювач зон має ті ж самі функції, що і контролер EVAC-500, а саме: контролер пейджингу зон, моніторинг всіх основних сигнальних ліній, управління підсилювачем, контроль ліній гучномовців, моніторинг роботи блока живлення та підсилювача потужності, інтерфейс пожежної сигналізації, при цьому всі сигнали подаються від головного контролера. Роутер оснащений найновішим цифровим сигнальним процесором DSP для забезпечення якості звучання Hi-Fi та високоякісну обробку сигналу у випадку комерційного повідомлення або аварійного оповіщення. Роутер має 6 виходів на динаміки, номінальна вихідна потужність 500Вт.
Застосування
Ключові особливості
  • 6-зонний розширювач зон для системи оповіщення про пожежу;
  • вихідна потужність 500 Вт:
  • мікрофон пожежний 5 мВ, 600 Ом;
  • входи ліній 1-2 385 мВ, 10 кОм збалансований Combo XLR;
  • входи ліній 3-6 350 мВ, 10 кОм, RCA;
  • THD <1% при номінальній напрузі, 1 кГц;
  • співвідношення S/N > 70 Дб
  • вихід динаміка 100 В AB 6-ти зонний вихід на динамік;
  • вихід REC 200 мВ;
  • 8 входів керування: Max 3.3 В (режим напруги) або 0 В при замкненому контакті;
  • 1 несправність, 1 перезавантаження та 1 EVAC виходи реле;
  • голосове повідомлення MP3 або WMA формат, два окремих програвача з SD карти, до 256;
  • запрограмованих повідомлень, строком дії до 10 років;
  • запис подій HEX формат, жорстка флеш-пам’ять, до 1000 записів, строком дії до 10 років
  • робоча температура +5 ℃ ~ +40 ℃;
  • температура зберігання: -20 ℃ ~ +70 ℃;
  • вологість: <95%;
  • споживання енергії 300 Вт;
  • джерело живлення AC230 В або 115 В та 24 В DC, 50-60 Гц;
  • AC запобіжник 250 В / 6.3 A, повільного та відновлювального типу
  • розміри 484 / 132 / 449 мм;