Артикул: 3a305934
Категория:
Врізний електроригельний замок з електроприводом, LED індикацією, з нержавіючої сталі, сила утримання 2000кг. Нормально закритий (NC). Статус дверей (NO/COM). Статус замку (NC/NO/COM). Вбудований таймер затримки зачинення дверей: 0,3,6 і 9 сек. Максимальна відстань спрацьовування 8мм. Живлення: 12-28В/500мА. Розміри 260x25x57мм.
В наличии
В наличии
Опис
Бренд YLI ELECTRONIC.
ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОРИГЕЛЬНИЙ ЗАМОК
ЯК ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОРИГЕЛЬНИЙ ЗАМОК YB-1500MD(LED)
Відкривання замка здійснюється керуючим контактом.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОРИГЕЛЬНИЙ ЗАМОК
Тип замка: електроригельний
Тип встановлення: врізний
Сила утримання: 2000 кг
Без живлення: закритий
Статус дверей: NO/COM
Статус замку: NC/NO/COM
Споживання: 500 мА
Розміри:
замок: 260x25x57 мм
відповідна планка: 100x25x3 мм
ригель: 16 мм (висувна частина), 15.8 мм (діаметр)
КОМПЛЕКТАЦІЯ
електроригельний замок
відповідна планка
монтажний комплект
інструкція
Встановіть накладку на замок і зафіксуйте шурупами;
Встановіть відповідну планку так, щоб вбудований магніт (пластиковий елемент) був нижче ригеля. Відстань між замком і планкою має бути не більше 8 мм;