Сонячна панель KFP-200SP(GX20 4pin) Kraft
Артикул: 4a42-00067
Категория:
Монокристалічна розкладана сонячна панель для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft; максимальна потужність панелі 200 Вт; напруга холостого ходу 24.2 В; струм короткого замикання 10.7 А; номінальна напруга 20.5 В; номінальний струм 9.7 А; вихідний роз’єм живлення GX20 4pin; розмір в розкладеному стані 2205 / 570 мм, транспортувальний розмір 570 / 546 мм
В наличии
В наличии
Опис
Монокристалічна розкладана сонячна панель Kraft KFP-200SP(GX20 4pin) з максимальною потужністю 200 Вт.
Застосування
Використовується для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft.
Ключові властивості
  • Максимальна потужність панелі 200 Вт.
  • Напруга холостого ходу 24.2 В.
  • Струм короткого замикання 10.7 А.
  • Номінальна напруга 20.5 В, номінальний струм 9.7 А.
  • Вихідний роз’єм живлення GX20 4pin.