Сонячна панель KFP-100SP(GX20 2pin) Kraft
Артикул: 4a42-00065
Категорія:
Монокристалічна розкладана сонячна панель для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft; максимальна потужність панелі 100 Вт; напруга холостого ходу 24.2 В; струм короткого замикання 5.4 А; номінальна напруга 20.5 В; номінальний струм 4.88 А; вихідний роз’єм живлення GX20 2pin; розмір в розкладеному стані 1680 / 425 мм, транспортувальний розмір 425 / 375 мм
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Монокристалічна розкладана сонячна панель Kraft KFP-100SP(GX20 2pin) з максимальною потужністю 100 Вт.
Застосування
Використовується для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft.
Ключові властивості
  • Максимальна потужність панелі 100 Вт.
  • Напруга холостого ходу 24.2 В.
  • Струм короткого замикання 5.4 А.
  • Номінальна напруга 20.5 В, номінальний струм 4.88 А.
  • Вихідний роз’єм живлення GX20 2pin.