Victron Energy SmartSolar MPPT 250/100-TR VE.CAN Контролер заряду
Артикул: 2a113572
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Напруга акумулятора 12/24/48 В;
● Номінальний струм заряду 100 А;
● Номінальна потужність 1450/2900/5800 Вт;
● Напруга сонячних панелей 250 В;
● Передача даних VE.Can, VE.Direct та Bluetooth;
● 35 мм²/AWG2;