Вуличний прожекторний гучномовець PJSK-20PSEN CMX
Артикул: 4a19-00008
Категорія:
Вуличний прожекторний гучномовець, 20-10-5 Вт / 100 В + 8 Ом, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, алюмінієвий корпус, EN54-24 сертифікат. Матеріал корпусу алюміній; Потужність 5 / 10 / 20 Вт; Розміри 170 / 245 мм; Клас захисту IP66; Вага 1.9 кг;
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Вуличний прожекторний гучномовець PJSK-20PSEN CMX призначений для системи голосової сигналізації та евакуації, 20 Вт, 100 В 8 Ом, з керамічним роз’ємом, термозапобіжником і вогнестійким кабелем, клас захисту корпусу IP66, може використовіватись на відкритому повітрі. Ідеально підходить для музики на вулиці та для оповіщення в школі, офісі, готелі та аеропорту. Динамік, захищений від погодних умов, відкритий проекційний динамік, 6,5” PP (повнодіапазонний буфер). Відповідає стандартам EN54-24. Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю з водонепроникним вводом. Металевий корпус і кронштейн з нержавіючої сталі білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою монтажного кронштейна з нержавіючої сталі.
Ключові особливості:
  • Динаміки 6.5”двосмугові;
  • Лінійний вхід 100 або 70 В;
  • Чутливість (@1W/m) 92 Дб;
  • Кількість зон оповіщення 16;
  • Живлення AC 24 В ± 10%;
  • Клас захисту IP66;
  • Колір білий;
  • Матеріал корпусу пластик / метал;
  • Потужність 5 / 10 / 20 Вт;
  • Розміри  170 / 245 мм;