Ruijie RG-NIS-PA120-54 AC/DC 54В 2.2А 120 Вт на DIN-рейку Блок живлення
Артикул: 2a115926
Категория:
Нет в наличии
Нет в наличии
Опис
● Діапазон номінальної напруги 100–240 В;
● Макс. діапазон напруги 90-264;
● Макс. потужність 120 Вт;
● Вихідний струм: 2,2 А;
● Захист від перевантаження струмом, від перенапруги, від перегріву
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Отзывов пока нет.