Ruijie RG-NIS-PA120-54 AC/DC 54В 2.2А 120 Вт на DIN-рейку Блок живлення
Артикул: 2a115926
Категорія:
Немає в наявності
Немає в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Діапазон номінальної напруги 100–240 В;
● Макс. діапазон напруги 90-264;
● Макс. потужність 120 Вт;
● Вихідний струм: 2,2 А;
● Захист від перевантаження струмом, від перенапруги, від перегріву
Характеристики
Огляд
Відгуки клієнтів
Відгуків немає, поки що.