Електромагнітний замок Yli Electronic YM-2500SL посилений із таймером затримки
Артикул: 3a305928
Категорія:
Електромагнітний замок з таймером затримки, датчиком стану замка та дверей, врізний, сила утримання 1200кг, час затримки 0,5,10,15сек, живлення: DC12V/DC24V, 1800mA (в дії), 500mA (очікування). Розміри: 265х30х30 мм. Підходить для важких дерев’яних, металевих та протипожежних дверей.
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
Бренд Yli Electronic.
Призначений для внутрішнього встановлення на важкі металеві, металопластикові та дерев’яні двері.
ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
ЯК ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК YM-2400SL
Для компенсації удару при закритті дверей на відповідній планці передбачена гумова прокладка.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ЗАМОК
Сила утримання: 1200 кг
Контроль стану: сигнал блокування (NO/NC/COM)
Матеріал корпусу: анодований алюміній
Матеріал відповідної частини: цинк
Живлення: DC12V / DC24V (перемикається перемичкою)
Споживання: 1800 mA (у роботі), 500 mA (у режимі очікування)
Розміри замка: 265 × 30 × 30 мм
Розміри відповідної планки: 265 × 30 × 36.4 мм