Must LP16-48100 51.2В 100А•г Літієва акумуляторна батарея
Артикул: 2a115719
Категорія:
Є в наявності
Є в наявності
  • Самовивіз з нашого офісу
Безкоштовно
  • Кур'єром по Києву
Доставка по місту нашою службою
  • Нова пошта
Дата доставки Субота 16. Травня - Понеділок 18. Травня
  • Гарантія від 1 до 3 років
  • Повернення протягом 14 днів
Опис
● Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна;
● Вихідна напруга: 51.2 В;
● Ємність: 100 А•г;
● CAN2.0/RS232/RS485;
● Кількість циклів: > 6000;
● Розміри: 625 x 442 x 177 мм;
● Вага: 44 кг.
Характеристики
Огляд
Напруга акумулятораНомінальна напруга акумуляторної батареї
Бренд
Відгуки клієнтів
Відгуків немає, поки що.